شروع وبلاگ دهگردی

پست اول: شروع وبلاگ دهگردی

9,265

اگر تجربه‌ی نصب و استفاده از وردپرس برای مدیریت یک وبلاگ را داشته باشید، می‌دانید که یک پست پیش‌فرض در آن وجود دارد با این تیتر: «سلام دنیا». ما هم می‌خواهیم از روی دست وردپرس تقلب کنیم و وبلاگ دهگردی را با یک سلام نسبتا طولانی به شما آغاز کنیم.

در این سه سالی که از شروع فعالیت دهگردی می‌گذرد، بیش‌تر از طریق شبکه‌های اجتماعی با شما هم‌راه بوده‌ایم. (اگر هنوز اینستاگرام دهگردی را دنبال نکرده‌اید، حالا وقت خوبی‌ست!) اما می‌خواهیم وبلاگ‌مان را هم راه بیندازیم تا بتوانیم بیش‌تر و کامل‌تر از اصول سفر و گشت‌وگذار و اقامت در روستاها و هم‌چنین جاذبه‌های گردش‌گری صحبت کنیم. به بیان دیگر، می‌خواهیم راهنمای کاملی باشیم برای شما که می‌خواهید از سفر چندروزه‌تان نهایت لذت را ببرید و در عین حال، برخوردی مسئولانه با طبیعت و جوامع محلی داشته باشید.

وبلاگ دهگردی قرار است شامل متن، عکس و ویدئوهای تولیدی باشد. قرار است کفش‌های کوه‌مان را بپوشیم، کوله‌پشتی‌هایمان را برداریم و راهی سفر شویم. می‌خواهیم شما را هم با خود ببریم.

اما پیکربندی وبلاگ هنوز کامل نشده و در حال کار روی لیست موضوعات اولیه‌ایم. پس بسیار خوش‌حال خواهیم شد اگر -در بخش نظرات- از موضوعاتی بگویید که دوست دارید درموردشان بیش‌تر بخوانید.

اشتراک گذاری

تیم پشتیبانی و محتوای دهگردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *